Ödeme ve Teslimat

1.ÖDEME ŞARTLARI

 

Ödemelerinizde “Havale/EFT”, veya “Kredi Kartı” seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

 

2.TESLİMAT ŞARTLARI

 

Firmamız, anlaşmalı olduğu kargo firmalarının ulaşım ağı dahilinde Türkiye’nin her yerine Satış ve Teslimat yapabilmektedir.

 

Siparişleriniz, ödemeniz alındıktan itibaren,  “2”  iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünler resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir.

 

Teslimat süresi kargo firmasına göre şekillenmekte olup ortalama olarak Ege bölgesinde bulunan tüm iller ile İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa teslimatları “1” ila “2” iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen bölge ve diğer iller haricindeki, bölge ve Anadolu illerine ise “2” ila “4” gün içerisinde olmaktadır.*

 

Siparişiniz Kargoya verildiği andan itibaren tarafınıza gönderilen e-postada kargo takip No.su belirtilmektedir. Bu numara ile ilgili kargo firmasının internet sitesi üzerinden ürününüzün takibini yapabilirsiniz.

 

3.TESLİMAT ADRESİ ve FATURA TESLİMİ

 

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, üyelik bilgilerinizde bulunan adrese faturası ile birlikte teslim edilmektedir, fakat ürün teslimat adresi için farklı adres bölümümüz bulunmaktadır ALICI tercihini istediği adrese teslimat şeklini doldurarak kullanabilir, Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz.

 

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu info@orgamis.com.tr adresine mesaj atarak veya +90 (530) 828 76 38 numaralı telefonu arayarak bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Bağlan
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?