Losyon Mum

Bitkisel Losyon Mum

%100 El Yapımı…

Uçucu yağlar ile yapılan, içinde hiç bir kimyasal bulunmayan, doğada çözülebilir ve aynı zamanda da krem olarak kullanılabilen bitkisel losyon mumlar bitkilerin özleriyle üretilmiştir. Orgamis Losyon Mumlarının, dekoratif görünüşleri ve etkili kokularının yanı sıra, en önemli özelliği aynı zamanda el ve vücut nemlendiricisi olmalarıdır. Önce yakın, kokusuyla rahatlayın, sonra krem olarak kullanın!

Ölümsüz

Çiçek

Adından da anlaşılacağı üzere anti-aging etkisi vardır. Kokusu ise rahatlatır, daha çok romantik kişilerin hoşuna gider.

Bodrum Mandalinası

Dikkati toplar, bilgileri hatırlatır. Günlük stresten doğan zor yaşamdan korur. Korku, sadakat ve uykusuzluk gerilimlerinde yardımcı olur. Ciltteki ölü gözenekleri açar, nem dengesinin sağlanmasına, cildin rahatlamasına ve canlanmasına yardımcı olur.

Guayaba &

Nane

Guayaba ve nane ikilisi beynin hipotalamus bölgesini etkileyip tokluk hissi verir. Ayrıca guava canlandırırken, nane ferahlatır, dikkati toplatır. Aynı zamanda nane; tazelik, canlılık verici, konsantre edici ve aydınlatıcıdır. Daha çok enerjik kişilerin hoşuna gider.

Paçuli & Misket Limon

Paçuli; topraklanmayı, gücü ve kararlılığı temsil eder. Aşkı çektiğine ve zenginliği davet ettiğine inanılır. İçimizdeki cesareti canlandırır ve negatif duyguları uzaklaştırır.

Misket limon ise kuvvetli, keskin, taze kokusuyla kişinin modunu değiştirir. Yumuşatıcı, nemlendirici, temizleyici özelliği vardır. Genelde daha dingin kişiler ve erkeklerin hoşuna gider.

Bağlan
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?