Hakkımızda

Firmamız Gentra Global Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurumsal kimliği ile zeytinyağı, nar ekşisi ve doğal ürünler ihracatının öncü firması olma hedefi ile kurulmuştur. Kaliteli alt yapısı, yurtiçi ve yurtdışı ticaretinde güvenilir kimliği, dünya çapında geniş ağ bağlantılarıyla farklı ürün tedariğine de öncülük etmektedir. Kuzey Ege’nin en özel beldelerinden biri olan Zeytindağ’da bulunan fabrikanın iş ortaklarındandır.

Bizim en büyük önceliğimiz insan sağlığını korumak, kaliteli bir yaşam sunmaktır.

Müşterilerimize ürünleri en doğal ve en saf haliyle ulaştırmak bizim en büyük prensibimizdir. İzmir Bergama’nın Zeytindağı köyünde hasat edilen şifa kaynağı nar meyveleri, el emeğiyle özel aşamalardan geçip, daha sonra özel pişirme tekniğiyle kaynatılarak, kesinlikle hiçbir katkı maddesi kullanılmadan tamamen doğal olarak üretilmektedir.
Zeytinyağımız Kuzey Ege Bölgesi’nde özenle hasat edilen, şifa kaynağı erken hasat zeytinlerinin özel aşamalardan geçirilerek vitamin ve minerallerinin korunduğu mucizevi soğuk sıkım yöntemiyle hazırlanarak, en saf haliyle tamamen doğal olarak üretilmektedir. Yurtdışından özel olarak ürettirip ithal ettiğimiz cam şişelerimizi uluslararası standartlarda geçerliliğe uygun olarak müşterilerimize zeytinyağ ve nar ekşisiyle sunmaktayız. Doğal sabun üretiminde de aynı özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekte ve tamamen doğal el yapımı sabunlarımızla Dünya’nın önde gelen firmalarından olma hedefindeyiz.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz tüm ürünlerde kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünleri sizlerle buluşturan, fayda odaklı lider firma olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürün portföyünü geliştiren yatırımlar yapmak, her kesimden tüketiciye ulaşılabilirliği artırmak.

KALİTE

Üretimden tüketime kadar tüm aşamaları en doğru şekilde uygulayarak, yüksek kaliteli ve doğal ürünler sunmak.

Bağlan
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?