Garanti ve İade Şartları

Gentra Global alışveriş sitesi olan www.orgamis.com.tr üzerinden online olarak satın alacağınız ürünler GENTRA GLOBAL Gıda San. ve Tic. A.Ş. garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura, bu ürünler için garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple tarafımızca sizlere yollanacak olan faturaları lütfen özenle saklayınız. Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz.

 

1- TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise şayet ürünün ücretini ödediyseniz kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayıp yeni ürün gönderimi talebinde bulunabilirsiniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kozmetik, kişisel ürünler, için iade şartları Ürün ambalajı açılmamış ve kullanılmamış halde olmalıdır. Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

 

2- HATALI ÜRÜNLER

 

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili info@orgamis.com.tr adresine gönderiniz veya Gentra Global iletişim kanalları ile irtibata geçiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

Bağlan
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?