Doğal Sabun

En Doğal Haliyle

Üretim sürecinde saf ve doğal içerikler, baz olarak Doğal Taze Sızma Zeytinyağı kullanılmaktadır. İçeriğindeki uçucu yağlar ve bitki özleri, her bir sabun özünün en önemli bileşenleridir.

Tamamen El Yapımı

Otlar, baharatlar, bitkiler, meyveler, çiçekler, ağaçlar, yeryüzü… Tüm bunları doğal ve harika bir sabunu ortaya çıkarmak için bir araya getirdik.

Tamamen Sağlıklı

Esansiyel yağlar, besin maddeleri ve mineraller, sizin ve cildinizin harika hissetmesini sağlarken aynı zamanda temiz ve besleyicidir.

Aktif Karbon Sabunu

ACTIVATED CARBON SOAP BAR

İçerdiği karbon sayesinde ciltteki tıkanmış gözenekleri açar, akne siyah noktaların tedavisine yardımcı olur, cildi yeniler ve tazeler, yaşa bağlı yüz ve ellerdeki kırışıklıkları gidermede etkilidir. İçerdiği E vitamini ile cildi besler ve pürüzsüzleştirerek gözeneklerdeki yağın emilmesine yardımcı olur.

Aloe Vera Sabunu

 ALOE VERA SOAP BAR

Antiaging etki: yaşlanma ile savaşır. Nemlendirici özellik: içeriğinde ki güçlü bileşenler sayesinde iyi bir nemlendiricidir. Kuru ciltler: kuru cildin meydana getirdiği hasarı geri alır.

Bal Polen Propolis Sabunu

HONEY POLLEN PROPOLIS SOAP BAR

Şehrin koruyucusu anlamına gelen Polen Propolis’in, mantar ve athlete’s foot gibi cilt hastalıklarından sorumlu olan maya ve mantarları etkili bir şekilde engellediği belirlenmiştir. Polen kırışıklıkları engellemede ve cilde tazelik vermede oldukça etkilidir. Egzamaya karşı doğal bir kalkan görevi üslenir.

Bal Yulaf Sabunu

HONEY OATS SOAP BAR

Yulaf etkisi: cilde peeling yapar, yumuşatır ve yatıştırır. Bal etkisi: Antienflamatuar ve antioksidan etki eder. Cilde kurutmadan nem dengesini sağlar. Kuru, kaşıntılı ciltler için kullanılabilir.

Çay Ağacı Sabunu

TEA TREE SOAP BAR

Akne ve sivilce karşıtı: Akne ve sivilceye karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Leke karşıtı: Cildinizde ki lekelerden kurtulmanızda size destek olur. Antiseptik – antifungal etki: mikropları öldürücü ve istenmeyen kokuları önleyici etki sağlar.

Çörekotu Sabunu

BLACK CUMIN SOAP BAR

Kuru, hassas veya tahriş olmuş ciltler için mükemmeldir. Topukları yumuşatır: ayak bakımı sağlar. Antibakteriyel etki: mikroplara karşı cildi temizler, kötü koku oluşumunu engeller.

Defne Sabunu

DAPHNE SOAP BAR

Nemlendirici etki: Kuru ciltleri nemlendirir. Ciltte ki kiri temizler: Cildin gözeneklerini açar, nefes almasını sağlar. Saç bakımı: Saç diplerinizi temizler, bakım yapar.

Deve Sütü Sabunu

CAMEL MILK SOAP BAR

Cildi yumuşatır: zengin içeriği ile kurumuş cildinizi nemlendirir ve yumuşaklık verir. Yaşlanma karşıtı: Anti aging özelliği ile yaşlanmanın etkilerini yavaşlatır. Cilt lekelerini azaltır. Cildinize parlaklık ve ışıltı verir.

Eşek Sütü Sabunu

DONKEY MILK SOAP BAR

Genç görünüm: Eşek sütü sabunu doğal olarak daha genç görünmenizi sağlayan vitamin, yağ asitleri ve mineraller içerir. Hassas bakım: Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Döküntülü ve kızarık cilt: problemli bir cilde sahipseniz, eşek sütlü sabun cildinizin rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Türk Hamamı Sabunu

TURKISH HAMAM SOAP BAR

Doğal bir makyaj temizleyicidir. Antioksidan ve anti inflamatuar özellikleri vardır. Mükemmel bir cilt nemlendiricisidir.

Kırmızı Gül Sabunu

RED ROSE SOAP BAR

Cilde canlılık kazandırır ve gerginleştirir. Ciltteki doğum lekelerini yok eder. Nemlendiricilerle zenginleştirilmiş formülü cildinizin doğal nem dengesini korur. Ciltteki ölü deri ve lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Aknelerin giderilmesinde yardımcıdır. Alerjik ciltler, egzamalı ciltler ve açık yaralara iyi gelir. Rahatlatıcı canlandırıcı ve antiseptiktir. İçerdiği E vitamini ve gliserin ile cildinizi Besler, nemlendirir ve canlandırır.

Lavanta Sabunu

LAVENDER SOAP BAR

Lavanta yağı sabunu, yüz bölgesinde oluşan akne, siyah nokta ve sivilce izlerini yok ederken sivilcelerin de daha hızlı iyileşmesini sağlamaktadır. Ciltte oluşan ölü derilerin temizlenmesi için uygun bir doğal sabundur. Cildin doğal şekilde parlamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar. Banyo sırasında lavanta yağı sabunu kullanılması bedeni rahatlatmaktadır. Ciltte oluşan yara ve yanıklar için doğal bir antiseptiktir.

Üzüm Çekirdeği Sabunu

GRAPE SEED SOAP BAR

Deriye kolayca nüfus eder ve nemlendirir. Antioksidan ve gençleştirici özelliklere sahiptir. Cilde canlı ve taze bir görüntü verir. Düzenli kullanıldığında yaşlılık belirtilerini azaltır. Kılcal damarları onararak, cilt kırışıklıklarını düzeltmekte, cilt sarkmasını engellemektedir. Aynı zamanda toksinlerden arınan cilde taze ve diri bir görüntü vermektedir.

Volkanik&Pembe Kil Sabunu

VOLCANIC & PINK CLAY SOAP BAR

Kil sabununun bilinen en iyi faydası akne ve siyah noktaları geçirmesidir. Kilin normalde de cilt için faydaları saymakla bitmez. Kil sabunu akne ve sivilceleri kurutur, kuruyan sivilceler ve akneler zamanla dökülür ve kil sabunu sayesinde sivilce izlerinden eser kalmaz. Antiseptiktir, yaraları kurutma özelliği bulunur. Kuru ciltler için kesinlikle uygun değildir.

Zerdeçal Sabunu

 TURMERIC SOAP BAR

Cilt görünümünü geliştirir ve pürüzsüzleştirir, iltihaplı cilt sorunlarına iyi gelir. Sivilce oluşumunu engeller, egzamaya iyi gelir, kaşıntıyı hafifletir. Pigmentasyonu azaltarak cilt rengini açmaya yardımcı olur. Kırışıklıkları engellediği bilinmektedir ve onarıcı özelliğe sahiptir.

Bağlan
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?